هزینه بسته بندی اثاثیه منزل

با خیال راحت اسباب کشی کنید.


هزینه بسته بندی اثاثیه منزل

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل
اسباب کشی

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل نحوه محاسبه هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار چگونه است؟
هزینه بسته بندی اثاثیه منزل چقدر است؟
شرکت های باربری مبالغ مختلفی برای جمع آوری وسایل و بسته بندی دریافت می کنند. این مبلغ طبق تعرفه مشخص و با توجه به مقدار بار برای هر مشتری متفاوت است. به طور کلی این هزینه شامل دو بخش عمده است:
•الف- دستمزد کارگر بسته بندی
دستمزد کارگر برای هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در شمال تهران، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در جنوب تهران، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در شرق تهران و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران همواره ثابت است و بر حسب ساعت محاسبه می شود. قیمت ملک و منطقه ای که ملک در آن واقع است روی هزینه های بسته بندی هیچ تاثیری ندارد. اما هر چه مقدار وسیله ها بیشتر باشد، طبیعتا ساعات بیشتری صرف بسته بندی و پکیج کردن لوازم می شود و نیروی کار بیشتری هم لازم است. در واقع اثاثیه بیشتر به مفهوم نیروی کار بیشتر برای بسته بندی و خدمات اسباب کشی است. سامانه خدمات درب منزل تهران سی تی برای جابجایی و حمل بار تعرفه های مشخصی را اعلام کرده که از طریق اپلیکیشن تهران سی تی به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است. در این سامانه دستمزد کارگر برای خدمات اسباب کشی در ۳ ساعت اولیه یکجا محاسبه می شود و در صورت هر یک ساعت اضافی، مبلغ اندکی به دستمزد کارگر حمل بار افزوده خواهد شد.
ب- قیمت لوازم و تجهیزات بسته بندی
بسته بندی خرده ریزها و لوازم داخل کابینت های آشپزخانه و کمدهای لباس کارساده ولی خسته کننده ای است.هزینه بسته بندی اثاثیه منزل روزهای متوالی وقت برای جمع آوری خرده ریزها صرف می شود که چندان خوشایند نیست. شرکت خدمات اسباب کشی با اعزام کارگرهای ماهر، بسته بندی اثاثیه منزل را به صورت صحیح و اصولی انجام می دهد. کارتن های استفاده شده همگی نو و ۵ لایه و دارای ابعاد مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل هستند. کارتن های حجیم و محکم، تنها وسیله بسته بندی اثاثیه منزل نیستند! لوازم و تجهیزات بسیاری برای بسته بندی بار استفاده می شوند که برای محافظت ازاثاثیه ضروری هستند. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل ارتباط مستقیم با لوازم بسته بندی دارد. به این ترتیب نمی توان مبلغ ثابت و مشحصی را برای هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در همه مناطق در نظر گرفت. در واقع این مقدار وسایل و اثاثیه منزل است که تعیین کننده نوع و تعداد کارتن و دیگر وسایل بسته بندی است.
چه موقع هزینه بسته بندی اثاثیه منزل افزایش پیدا می کند؟ برای تعیین قیمت دقیق بسته بندی، می بایست لیست کامل وسایل را تهیه کنید. برخی از لوازم حجیم و با ارزش نیاز به تمهیدات خاصی برای بسته بندی بار دارند و به گونه ای متفاوت قیمت گذاری می شوند. در صورتی که دارای ساید، پیانو، گاو صندوق و لوازم حجیم هستید باید مبلغ بیشتری برای بسته بندی و جابجایی بپردازید.هزینه بسته بندی اثاثیه منزل با توجه به ارزش بالای این وسایل، پرداخت کمی بیشتر منطقی است. در عوض خیال تان بابت سالم رسیدن لوازم و اثاثیه راحت است.
هزینه بسته بندی و جایجایی ساید بای ساید
امروزه اغلب خانوارها از یخچال فریزر های بزرگ و یا ساید بای ساید استفاده می کنند. جابجایی ساید بای ساید یک کار تخصصی است و نیازمند کارگر اسباب کشی با تجربه است. هر گونه آسیب فیزیکی به یخچال فریزر و ساید پیامدهای ناخوشایندی دارد. تعمیر بدنه دستگاه و یا تعویض قطعات آسیب دیده بدنه، بسیار دشوار و پر هزینه است لذا باید این وسیله به درستی با پلاستیک حباب دار، پکیج شود. برای بسته بندی اثاثیه حجیم شامل ساید بای ساید و یخچال بالای ۱۶ فوت مبلغ بیشتری دریافت می شود.
بسته بندی اصولی تضمین کننده حمل و نقل بدون ریسک بوده و موجب سالم رسیدن دستگاه به محل جدید می شود. استفاده از پلاستیک های ضربه گیر برای حفظ سطح ساید ضروری است. اگر راه پله به اندازه کافی بزرگ باشد، می توان ساید را به صورت کامل از راه پله عبور داد. در صورت نیاز برای راه پله های باریک، درب ساید باز می شود تا امکان حمل بدون خطر فراهم شود. همیاران تهران سی تی با تخصص ویژه در پکیج لوازم بزرگ منزل در خدمت خانوارهای تهرانی هستند.
هزینه بسته بندی اثاثیه منزل حجیم و پیانو
بسیاری از هنرمندان و علاقه مندان به موسقی و نوازندگی از پیانوی شخصی استفاده می کنند. البته پیانو جزء ثابت لوازم منزل نیست ولی در صورتی که پیانو در منزل دارید می بایست از کارگر اسباب کشی تخصصی کمک بگیرید. یک سرویس تخصصی برای جابجایی و حمل پیـانو در لیست هزینه بسته بندی اثاثیه منزل پیش بینی شده تا بدون خط و خش، پیانو به مکان جدید منتقل شود.
همیاران تهران سی تی ، پیانو و همه اثاثیه حجیم را بسته بندی و آماده حمل می کنند. هزینه حمل اثاثیه حجیم به صورت جداگانه بر روی فاکتور خدمات اسباب کشی لحاظ می شود. هزینه حمل پیانو بستگی به تعداد طبقات داشته و ضریبی از تعداد طبقات می باشد. حمل پیانو به دلیل سنگینی و حجیم بودن با همکاری چند کارگر ماهر انجام می شود. بسته بندی کلی برای محافظت از بدنه، درب، صفحه اصلی و سطوح آن به همراه پتوکشی، تسمه بندی و نوارکشی انجام می شود. به این ترتیب مشکلی برای جابجایی پیانو وجود ندارد. در صورتی که بخواهید کارگر باربری، پیانو را در محل باز کرده و سالم تحویل می دهد. اندازه پیانو، باریک بودن و شکل راه پله ها دو عامل محدود کننده در جا به جایی پیانو هستند که می بایست از قبل بررسی شوند. همیاران تهران سی تی با رویت محل و در نظر گرفتن چرخش راه پله ها، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل به همراه حمل پیانو را محاسبه می کنند. بهتر است از قبل این موضوع را اطلاع دهید تا در روز اسباب کشی وقت هدر نرود.
هزینه بسته بندی اثاثیه منزل وسلفون کشی مبلمان
شرکت باربری برای حمل مبلمان از تکنیک های ویژه ای استفاده می کند. کامیون های مسقف و پتودار برای جا به جایی بار و مبلمان بهترین وسیله نقلیه هستند. مبلمان رنگ روشن، مبلمان چوبی یا استیل همگی توسط همیاران تهران سی تی سلفون پیچی شده و به صورت کامل بسته بندی می شوند. سلفون کشی مانع آلودگی و کثیفی مبلمان شده و جلوی خط و خش به اثاثیه را می گیرد. هرگز برای کاهش هزینه ها از سلفون پیچی مبلمان صرف نظر نکنید. کارگر ماهر با استفاده از یک بسته سلفون و نوار چسب پهن مبلمان را بلافاصله بسته بندی می کند. اکنون دیگر نگران کثیف شدن رویه مبلمان و آسیب به پایه و … نیستید. بسته بندی مبلمان چوبی با استفاده از نایلون حباب دار، فوم، سلفون و چسب پهن انجام می شود. استفاده از فوم و پلاستیگ ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب به مبلمان چوبی ضروری است. چوب طبیعی قیمت بالایی دارد و به شدت در برابر ضربه، آسیب پذیر است. هزینه تعمیرات مبلمان خیلی بیشتر از قیمتی است که برای سلفون مصرف می کنید. شیشه میز ناهارخوری و ویترین نیز با پلاستیک ضربه گیر حباب دار به درستی بسته بندی می شود. شیشه های بزرگ در صورت بسته بندی نامناسب دچار شکستی و آسیب خواهند شد. در نظر داشته باشید که وزن شیشه میز ناهارخوری خیلی زیاد است به همین دلیل حمل و جابجایی آن کار ساده ای نیست.
کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل باربر
بسته بندی بار دشوارترین بخش در اسباب کشی است که اغلب بر دوش خانم های خانه است! استرس جا به جایی و بسته بندی اثاثیه حتی پس از نقل مکان به منزل جدید هم تا مدت ها باقی می ماند. برنامه ریزی اصولی برای بسته بندی و اسباب کشی ترفندی عالی برای آرامش خانواده ها است. هر چقدر بسته های کمتری داشته باشید، زمان اسباب شکی و هزینه های پرداختی به باربری نیز کمتر خواهد شد. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل همیشه امکان استفاده از خدمات باربری برای بسته بندی لوازم وجود دارد. به این ترتیب از استرس اسباب کشی تا حد زیادی کم می شود. کارگرهای حرفه ای و با تجربه می دانند چگونه اسباب منزل را بسته بندی کنند تا آسیب کمتری ببینند. شکستگی شیشه های بزرگ و آینه های قدی، خراشیدگی مبلمان چوبی، آسیب فیزیکی به بدنه لوازم حجیم برخی از مواردی هستند که در اثر عدم آگاهی از نحوه بسته بندی بار به وجود می آیند.
هزینه بسته بندی اثاثیه منزل
یک ترفند تضمین شده برای کاهش هزینه اسباب کشی، درخواست سفارش از شرکت اسباب کشی معتبر و با سابقه است. شرکت بسته بندی و اسباب کشی خدمات زیادی را ارائه می دهد که شامل تهیه کارتن بسته بندی و اسباب کشی، بسته بندی بار، حمل بار از مبدا به مقصد و باز کردن بسته بندی در صورت درخواست مشتری است. برای اینکه هزینه های جانبی بابری و حمل بار را کاهش دهید، از شرکت خدمات اسباب کشی معتبر کمک بگیرید. این شرکت ها از صفر تا صد اسباب کشی را بر عهده می گیرند و هزینه متعارف طبق نرخ اتحادیه را دریافت می کنند. برای اطلاع از هزینه های اثاث کشی جداول به روز شده در این مطلب منتشر شده است.

بسته بندی اثاث کشی

مقالات بسته بندی اثاثیه منزل