وسایل بسته بندی اثاثیه منزل

با خیال راحت اسباب کشی کنید.


وسایل بسته بندی اثاثیه منزل

وسایل بسته بندی اثاثیه منزل
اسباب کشی

وسایل اثاث کشی لوازم و وسایل بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل جهت اسباب کشی در تهران
اسباب کشی در تهران چندان جای نگرانی ندارد چرا که حمل بار و اثاث در محدوده خاصی صورت می گیرد. شاید تنها مسئله اساسی در این بین، ساعت های شلوغی و ترافیک باشد. اتوبار تهران تهران سی تی طی چندین سال فعالیت در زمینه ارائه خدمات اسباب کشی، دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران است و آماده جابجایی اثاثیه منزل وسایل اثاث کشی شما و یا بسته بندی آنها در کوتاهترین مدت زمان ممکن و به بهترین نحو است. بنابراین مهم نیست در کدام منطقه از تهران زندگی می کنید یا بار شما چیست! کافیست با شعبه های مختلف باربری تهران تهران سی تی در سطح تهران تماس بگیرید.
فاکتور های مهم یک شرکت باربری تهران
با وجود شرکت های باربری و اتوبار بسیاری که در تهران وجود دارد انتخاب یک شرکت باربری معتبر و با سابقه بسیار مهم است. اطمینان از فعالیت کارگران حمل اثاثیه وسایل اثاث کشی و پرسنل حرفه ای، استفاده از امکانات و تجهیزات مناسب (از جمله ماشین های مناسب باربری مثل انواع خاور و یا وانت بار و غیره) از فاکتور های مهم در انتخاب باربری معتبر و قابل اطمینان به شمار می آیند.
مجموعه انتظارات از یک اسباب کشی مناسب و بی دردسر عبارتند از:
بسته بندی مناسب، سریع و ایمن بطوری که اسباب و اثاثیه در زمان جابجایی آسیب نبینند. هیچ یک از وسایل اثاث کشی اسباب و اثاثیه در طول اسباب کشی گم نشوند. جابجایی با استفاده از بهترین خودروهای باربری صورت بگیرد. حمل بار در سریع ترین زمان ممکن صورت بگیرد. چیدمان کارتن ها و جعبه ها در مقصد به درستی و به سرعت انجام شود. کارگران حمل بار افرادی خوش رو و مهربان باشند. قیمت باربری اثاث منزل، مناسب و تا حد امکان ارزان باشد. هماهنگ کردن زمان اسباب کشی، به بهترین شکل ممکن صورت گرفته باشد. مشاوره و راهنمایی های لازم در زمینه آماده کردن اسباب و اثاثیه برای جابجایی به خوبی صورت گرفته باشد.
بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه منازل
همانطور که به بالاتر اشاره کردیم نحوه بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی یکی مهمترین از مسائلی که افراد به آن توجه می کنند و نسبت به آسیب دیدن وسایلی که جا به جا می شوند نگرانند. ما در تهران سی تی با پرسنلی مجرب در جهت رضایتمندی شما مشتریان عزیز، در کنار رعایت تمام اصول ایمنی استاندارد خدماتی در زمینه بسته بندی را نیز ارائه می کنیم. یکی از نکات بسیار مهم در اسباب کشی نوع بسته بندی لوازم منزل است که اگر با دقت و نظم کافی انجام شود می تواند روند اسباب کشی و جابجایی را سریعتر و راحتتر کند. چرا که هر نوع لوازمی شیوه بسته بندی مخصوص به خود را دارد و هر وسیله ای نوعی پوشش و عایق برای بسته بندی می طلبد. استفاده از کارتن های چند لایه با ضخامت بالا و متناسب به اندازه وسایل کمک بسیار زیادی می تواند به بسته بندی وسایل کند. برخی از مواد بسته بندی که در تهران سی تی در اختیار شما قرار می دهیم عبارتند از: فوم، نایلون های حبابدار و ساده، نایلکس، سلفون، کارتون های مقوایی، جعبه های چوبی و پلاستیکی، چسب پهن، کاغذ باطله، روزنامه، ساک های حمل وسایل خواب، جعبه های رگالدار حمل پوشاک، وسایل حمل بار چرخ دار و ماژیک برای نوشتن مشخصات بسته ها روی آنها استفاده می شود.
وجه تمایز باربری تهران تهران سی تی با سایر باربری ها در چیست؟ 1.خدمات بسته بندی لوازم : ما در تهران سی تی با ارائه لوازم با کیفیتی را جهت بسته بندی لوازم ارائه میدهیم تا در تمامی شرایط آب و هوایی و در مسافت های طولانی نیز وسایل شما ایمن به مقصد برسد. خدمات باربری ما شامل بسته بندی ایمن و اصولی است تا وسایل در برابر هر گونه ضربه ای آسیب نبینند و سالم به مقصد برسند. 2.باربری قابل اعتماد : استخدم رانندگان با تجربه و مورد اعتماد باعث شده تا مشتریان ما نسبت به صلاحیت راننده حمل بار اطمینان کافی داشته باشند. رانندگان مجرب و آموزش دیده ما در تهران سی تی به خوبی میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند و در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشد. 3.باربری منظم و سر وقت : همانطور که زمان بارگیری و تحویل بار برای شما مشتریان عزیز از اهمیت بالایی برخوردار است، همکاران ما نیز متعهد می شوند تا تمامی خدمات باربری تهران سی تی نیز به موقع و سر موعد مقرر انجام پذیرد.
یکی از بزرگترین دغدغه هایی که به هنگام اسباب کشی با آن رو به رو هستیم، امر بسته بندی است. در واقع بسته بندی لوازم منزل شروع رسمی اسباب کشی را نشان می دهد. این کار باید به صورت حرفه ای و تخصصی صورت بگیرد تا در زمان اسباب کشی، اثاثیه منزل را بدونه هیچ مشکل و دردسری به مقصد مورد نظر برسند. به همین منظور شرکت هایی با هدف کمک به شما عزیزان جهت بسته بندی وسایل منزل به وجود آمده اند و بسیاری از شرکت های باربری نیز خدماتی را برای بسته بندی بار در منزل را قبل از اسباب کشی به مشتریان خود ارائه می دهند. با بهره گیری از خدمات شرکت های باربری مانند باربری تهران تهران سی تی ، کار را به متخصصان این حوزه بسپارید و اسباب کشی بی دردسری را تجربه کنید. در ادامه به اهمیت و چگونگی خدمت رسانی اتوبار تهران سی تی که علاوه بر خدمات باربری، به عنوان شرکت بسته بندی لوازم منزل نیز فعالیت دارد می پردازیم. با ما همراه باشید.
بسته بندی صحیح لوازم منزل چه اهمیتی دارد؟
برخلاف تصور برخی از افراد بسته بندی وسایل منزل اولین و مهمترین بخش وسایل اثاث کشی را شامل می شود. اهمیت بسته بندی اصولی زمانی مشخص می شود که: 1- سرعت حمل و جابجایی بالا می رود. 2- هنگام حمل بار و جابجایی آسیبی به وسایل وارد نمی شود. 3- اسباب جای کمتری را اشغال می کنند. جابجایی و حمل اثاث منزل رفت و آمد کمتری نیاز دارد و می توانیم از ماشین کوچکتری برای حمل آنها استفاده کنیم. در نتیجه هزینه کمتری پرداخت می کنیم. 4- همچنین زمانی که بسته بندی وسایل برای اسباب کشی به درستی انجام شود، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر و راحت تر خواهد بود.
چرا باید برای خدمات بسته بندی از شرکتهای باربری کمک بگیریم؟ •بسته بندی لوازم حساس منزل یا شرکت مانند تلویزیون، مانیتورها و لوازم شکستنی توسط همکاران ما بدلیل تجربه بالا و در اختیار داشتن انواع ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و همچنین بسته بندی وسایل به شکل حرفه ای، احتمال آسیب به اثاثیه حساس و با ارزش شما را هنگام اسباب کشی به حداقل می رساند. •عموما بسته بندی اثاث منزل و حتی لوازم شرکت و ادارات کاری وقت گیر و خسته کننده است که نیاز به چندین روز صرف وقت از جانب شما و دوستان و خانواده خواهد داشت. شما می توانید با سپردن امور بسته بندی خود به یک تیم مجرب، از هدر رفت این زمان جلوگیری کرده و بجای آن به فعالیت اصلی و کسب و کار خود بپردازید. با این کار از ایجاد خستگی، کوفتگی و مشکلات جسمی نیز جلوگیری می کنید.
بندی لوازم منزل •بدلیل تجربه بیشتر و ابزار بهتر و همچنین پرسنل حرفه ای کار بسته بندی وسایل خانه بسیار سریع تر انجام می گیرد. زیرا همکاران ما در اتوبار تهران تهران سی تی به خوبی می دانند که برای بسته بندی لوازم شکستنی چگونه عمل کنند، بسته بندی را از کدام بخش شروع کرده و در صورت نیاز مبلمان منزل را چگونه در نهایت دقت و سرعت بسته بندی آماده حمل نمایند. •استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی باعث می شود باربری و حمل اثاث شما نیز بسیار سریعتر انجام گیرد. زیرا کارگران حمل اثاثیه طبق تجربه می دانند از چه ابعاد کارتن ها یی استفاده کرده و چگونه اسباب و اثاثیه را بسته نمایند تا هم جای کمتری اشغال کنند و هم راحت تر حمل شوند. •ضمنا بسته بندی وسایل هرچه دقیق تر و اصولی تر انجام شود، باز کردن و چیدن آنها در منزل و مقصد جدید نیز سریعتر و راحت تر خواهد بود. •بطور کلی با توجه به تمامی موارد گفته شده، همکاری با یک شرکت خدمات اسباب کشی حرفه ای از خستگی ایجاد آسیب جسمی جلوگیری کرده و احتمال آسیب رسیدن به لوازم خانه یا شرکت را به حداقل برسانید و به این ترتیب در زمان و هزینه نهایی اسباب کشی خود صرفه جویی نمایید.
تهران سی تی برای بسته بندی وسایل منزل چه خدماتی ارائه می کند؟
بسته بندی اثاثیه منزل بخش مهمی از خدماتی است که در باربری تهران به شما عزیزان ارائه می کنیم. مشتریان ما انجام امور بسته بندی و باربری خود را از اتوبار شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، اتوبار شرق تهران و باربری غرب تهران تهران سی تی می خواهند و به هنگام اسباب کشی منزل و حمل اسباب و اثاثیه در محل سکونت خود با همکاران ما تماس می گیرند. در صورت اعلام درخواست خود از طریق تماس با تهران سی تی جهت انجام خدمات مربوط به بسته بندی، همکاران ما با کلیه وسایل و ابزار لازم بسته بندی وسایل منزل هنگام اسباب کشی، به منزل شما فرستاده می شوند.
ما در شرکت باربری تهران تهران سی تی همواره به فکر آسایش و راحتی مشتریان خود هستیم و به منظور جلب رضایت شما عزیزان، کارگران اسباب کشی و کارگران متخصص در امر بسته بندی لوازم را مجهز به به بهترین لوازم بسته بندی به محل مورد نظر شما می فرستیم تا با استفاده از بهترین وسایل و لوازم این مرحله را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانند و با استفاده از لوازم مناسب این کار را انجام دهند.
از جمله لوازمی که همکاران ما به همراه دارند عبارتند از: •کارتن اسباب کشی چندلایه (از نوع پنج لایه یا هفت لایه) جنس روغنی •برچسب (Label) جهت چسباندن روی کارتن ها به منظور مشخص کردن محتویات آنها •استرچ رپ، (کاور) پلاستیکی حباب دار و ضد ضربه (به خصوص جهت بسته بندی وسایل شکستنی) •طناب •چسب های نواری •روزنامه باطله •فوم ضربه گیر
استفاده از خدمات بسته بندی چه مزایایی دارد؟
سپردن کار اسباب کشی به شرکت های بسته بندی وسایل منزل مزایای زیادی دارد که در اینجا به مختصری از آن اشاره می کنیم. •کاهش استرس و نگرانی •کاهش خسارت اسباب کشی •صرفه جویی در زمان •صرفه جویی در هزینه •بسته بندی اصولی برای کلیه وسایل •اسباب کشی آسان
8 نکته مهم در بسته بندی لوازم منزل باید رعایت کنید:
برای این که این کار با سرعت هر چه بیشتر و بهتر صورت گیرد نکات زیر را رعایت کنید:
• کلیه لوازم منزل جهت اسباب کشی آماده کنید. • یخچال فریزر از مواد غذایی، نوشیدنی ها و غیره خالی کنید. • منزل پیش از ورود کارگران باربری آماده کنید. • لباس، کتاب ها، اشیاء تزیینی و کلیه لوازم کوچک و بزرگ منزل که قرار است در بسته ها قرار داده شوند را جمع آوری کنید. • جمع آوری و آماده سازی پول، مدارک شناسایی، جواهرات و غیره (جهت حمل بصورت شخصی) • برای تلویزیون، کیف لپ تاپ و.. از جعبه های مقاوم استفاده کنید. • بر روی کارتن های اسباب کشی که درون آنها لوازم و اشیاء شکستنی قرار داده می شود حتما ذکر کنید که شکستنی هستند. • برخی وسایل و لوازمی برای کارگران حمل بار، که ممکن است جهت بسته بندی بکار بیایند را در اختیارشان قرار دهید.
4 مورد از اشتباهات رایج در بسته بندی لوازم منزل 1- برای صرفه جویی در وقت جعبه‌‌ها را بیش از حد پر کنید. پر کردن بیش از حد از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که با هدف کاهش هزینه‌‌ها مرتکب می‌‌شوید، این کار جز به خطر افتادن امنیت و سلامت افرادی که درگیر انجام اسباب کشی هستند و لوازمی که قرار است با خود به خانه جدیدتان ببرید نتیجه ای ندارد. 2-فضاهای خالی درون جعبه‌های حاوی اثاثیه تان را پر نکنید. از دیگر اشتباهاتی که سلامت و امنیت وسایل و افراد درگیر در اسباب کشی را به خطر می‌‌اندازد، پر نکردن فضاهای خالی درون جعبه‌هایی است که لوازم شکستنی شما را در دل خود جای داده اند. چنین کاری اشتباه محض است، نه به خاطر این که آن طور که باید و شاید از فضای داخل جعبه هایتان استفاده نکرده اید، به خاطر این که اگر فضاهای خالی درون جعبه‌های محتوی لوازم شکستنی را ضربه گیر و مواد مناسب پر نکنید، این احتمال وجود دارد که این لوازم با دیگر وسایلتان تماس پیدا کنند و در نتیجه چنین برخورد ناخواسته ای، ترک برداشته، بشکنند و تکه تکه شوند. 3- اجناسی را بسته بندی کنید که نباید! یکی از اشتباهات رایج در بسته بندی اثاثیه منزل اسباب کشی این است که متوجه شوید کارگران حاضر نیستند برخی از اثاثیه تان را با ماشین حمل بار جابجا کنند، چرا که این لوازم طبیعتاً خطرناک و مضر می‌‌باشند. بسته بندی کالاهای غیر مجاز شبکه حمل و نقل ثمری در بر نخواهد داشت جز هدر رفتن وقت و انرژی شما! به طور کلی می‌‌توان این کالاها را در ۴ دسته مرتب کرد:
•کالاهای خطرناک؛ مواد قابل اشتعال، خورنده و قابل انفجار •مواد فاسد شدنی؛ •حیوانات خانگی؛ وظیفه جابجا کردن و صحیح و سالم به مقصد رساندن حیوانات خانگی بر عهده خودتان است. •گیاهان؛ در اغلب موارد گل و گیاهان شما به حدی شکننده و حساسند که نمی‌‌توانند مشقات اسباب کشی را تاب آورند.
4– آنقدر به حافظه تان اطمینان داشته باشید که حس کنید نیازی نیست جعبه‌های بسته بندی لوازم را برچسب بزنید.
هنگام بسته بندی به همه ی کارتن ها برچسب بزنید و وسایل داخل آن را مشخص کنید تا وقتی در خانه جدید وسایلتان را باز میکنید گیج نشوید. جهت رزرو بسته بندی لوازم منزل، اتوبار و باربری می توانید با تهران سی تی در تماس باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان و ارائه مشاوره رایگان باربری هستند

لوازم بسته بندی اثاثیه منزل

مقالات بسته بندی اثاثیه منزل